1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам адаптер VGA to HDMI

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од AleksandarBR8, 7 Декември 2019.

 1. AleksandarBR8

  AleksandarBR8
  Gaining Experience

  147
  139
  8 Февруари 2015
  Машко
  Изолација
  Здраво како што гласи огласот купувам адаптер за стар монитор HDMI to VGA
   
  Последна промена: 7 Декември 2019
 2. VerifiedUsers Overlay
  borcep

  borcep
  Practice makes perfect

  820
  1,372
  12 Септември 2013
  Машко
  Случајно да не ти треба обратно за стар монитор? Мониторот има HDMI или VGA?
   
 3. AleksandarBR8

  AleksandarBR8
  Gaining Experience

  147
  139
  8 Февруари 2015
  Машко
  Изолација
  мониторот има VGA, ми треба привремено адаптер
   
 4. VerifiedUsers Overlay
  borcep

  borcep
  Practice makes perfect

  820
  1,372
  12 Септември 2013
  Машко
  Ти треба HDMI to VGA адаптер.
   
  zipi123, it_boy и на AleksandarBR8 им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. nik0la_
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  622
 2. Harrabed
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  786
 3. Draynor
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,376
Вчитување...

Сподели

Вчитување...