1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам access point

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од smole, 16 Август 2019.

Тагови:
 1. smole

  smole
  Unstoppable

  3,206
  3,732
  18 Април 2007
  Купувам AP POE користен, да се напојува исклучиво на 802.3af (не пасивен POE).

  Што поефтин - тоа поубаво, 802.11n минимум, сакам поефтино да поминам, нов знам каде да купам и по која цена.

  Понуди овде или по пп.
   
 2. smole

  smole
  Unstoppable

  3,206
  3,732
  18 Април 2007
  Купен нов Mikrotik cAP lite - ~1800 ден. од Тринити системи.  Клуч.
  [​IMG]
   
  На StalkeR, krema, shooter и уште 3 други им се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  Oktar

  Oktar
  Epic

  3,694
  11,011
  23 oктомври 2012
  Машко
  Ме интересира како ке бидеш задоволен, така да, сподели за некое време кога ке имаш збор два да кажеш за уредчево. Цената е багателна, а има потенцијал да е солиден уред за домашна употреба.
   
  На shooter му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. MuNja
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,425
 2. Vlatko88
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  773
 3. Stru4nak
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  2,689
 4. мики22
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  944
 5. DoomiX_MDK
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,206
Вчитување...

Сподели

Вчитување...