1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам A5 2017 / J5 2017

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од olikomerc, 14 Август 2017.

 1. VerifiedUsers Overlay
  olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,564
  3,480
  11 Декември 2008
  Машко
  Купувам А5 2017 / Ј5 2017, само нов земен од оператор.

  Понуди во порака.
   
Слични теми
 1. D
  Одговори:
  40
  Прегледи:
  4,340
 2. NecrotoX
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,467
 3. Dace23432
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  711
 4. Dace23432
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  1,755
 5. Banjifiko
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,289
Вчитување...

Сподели

Вчитување...