1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам 8GB DDR3 1866Mhz HyperX Fury Blue

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од MasteR_#0, 2 Декември 2019.

Тагови:
 1. MasteR_#0

  MasteR_#0
  Unstoppable

  2,708
  2,298
  14 Декември 2010
  Машко
  Како што гласи насловот, ја купувам оваа плочка рам, идентична со оваа излистана во Анхоч, плава боја.

  Понуди пп.
   
 2. MasteR_#0

  MasteR_#0
  Unstoppable

  2,708
  2,298
  14 Декември 2010
  Машко
  Купено, може клуч.
   
Слични теми
 1. blackelf
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  420
 2. Banjifiko
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  754
 3. MasteR_#0
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  725
 4. JunkieMKD
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  212
 5. InSides
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  578
Вчитување...

Сподели

Вчитување...