Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Купувам 750W+Gold напојување со гаранција

Статус
Затворена за нови мислења.

StalkeR

Guru
5 декември 2009
5.390
6.554
StalkeR додаде нов оглас:

Купувам 750W+Gold напојување со гаранција - Проценка

Понудете квалитетно напојување од 750W и нагоре. Мора да е Gold серија и да е со гаранција од најмалку година дена.
Без никакви оштетувања на конектори.

Буџет до 8,000 денари.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.585
Мислења
965.503
Членови
34.956
Огласи
2.660
Најнов член
DragiD
На врв Дно