Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Купувам 75% hot swappable тастатура

Статус
Затворена за нови мислења.

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
464
891
no_retreat додаде нов оглас:

Купувам 75% hot swappable тастатура - Проценка

Веќе некое време гледам видеа и рецензии за hot swappable тастатури.
Ве молам понудете исклучиво 75% layout, не сум заинтересиран за други типови на тастатури.
Пожелно е да има BT/Wifi опција и cherry MX Silent red switch-еви (не е задолжително).
Буџет околу 5000ден, не е ништо фиксно.

Нова е исто така опција па затоа секоја препорака/сугестија е добредојдена.

Видете го целиот оглас...
 

petkotrajko

Practice makes perfect
16 јуни 2017
1.421
1.525
Ако не се лажам тоа е low profile, не ме ќефи
А, сори...
Не заушив убоо, само ми текна дека го видов огласо денес, па си викам ај да ти пратам.
Како и да е, со среќа во потрагата.

Испратено од телефоно.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
46.551
Мислења
964.842
Членови
34.923
Огласи
2.635
Најнов член
williamshakespeare30
На врв Дно