1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам 6th/7th/8th gen процесори.

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од viksa86, 23 Мај 2020.

 1. viksa86

  viksa86
  On your way to fame

  838
  816
  22 Април 2011
  Машко
  Купувам 6th/7th/8th gen
  I3 i5 i7
  Понуди во пп или на вибер.
  074 201086
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,695
  14,340
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  A зошто не 9та?
   
  На goranzoran и GGTT1 им се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...