Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Купувам 5.1 USB звучна

Статус
Затворена за нови мислења.

gokica

Модератор
13 јуни 2009
9.456
12.797
gokica додаде нов оглас:

Купувам 5.1 USB звучна - Проценка

Ако некој има за продавање екстерна звучна картица 5.1 или 7.1 што се врзува преку USB пишете. Исто ако сте виделе во МК пишете каде може да се најде. Фала.

Погледнете го атачментот 129211 Погледнете го атачментот 129212

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.998
Мислења
972.970
Членови
35.345
Огласи
2.934
Најнов член
bojan.donev
На врв Дно