• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Купено Купувам 4GB DDR3 за Лаптоп

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

toshex

Unbeatable
18 септември 2013
5,271
5,785
Мелмак
Ми треба плочка од 4ГБ рам ДДР3 за лаптоп. Во спецификации пишува:

PC3 DDR3 SDRAM SODIMM 204pin

Понуди во ПП.
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,697
Мислења
855,822
Членови
29,736
Најнов член
pavlo.maznevski
На врв Дно