1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам 4/8GB DDR4 SODIMM

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од SiPy`, 7 Февруари 2018.

 1. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,624
  4,566
  23 Јуни 2015
  Машко
  Купувам 4/8GB DDR4 SODIMM со или без гаранција.

  070 28 33 22 Максим
   
  На igor_igor му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,624
  4,566
  23 Јуни 2015
  Машко
  Најден еден за проба.
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,624
  4,566
  23 Јуни 2015
  Машко
 4. VerifiedUsers Overlay
  Fredy

  Fredy
  Unstoppable

  851
  2,193
  12 oктомври 2014
  Машко
  .

  Sent from my SM-G920F using Tapatalk
   
Слични теми
 1. xenon
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  457
 2. stranger777
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  434
 3. Pane24
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  389
 4. Boldozer
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  643
 5. Boldozer
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  466
Вчитување...

Сподели

Вчитување...