1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам 4/8gb ddr3L

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од viksa86, 3 Септември 2019.

 1. viksa86

  viksa86
  On your way to fame

  838
  809
  22 Април 2011
  Машко
  Купувам 4/8gb ddr3L.
  За лаптоп, по можност Скопје.
   
Слични теми
 1. reflexmk
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  491
 2. draganamon
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  530
 3. Boldozer
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  457
 4. ARMac
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  284
Вчитување...

Сподели

Вчитување...