1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам 3G/4G модем и рутер

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Mar tiN, 11 Февруари 2019.

 1. Mar tiN

  Mar tiN
  Gaining Experience

  502
  350
  2 Јануари 2014
  Машко
  Модемот Да работи на сите мрежи. Понуди во пп
   

  Прикачени датотеки:

  На Garfield' и igor_igor им се допаѓа ова.
 2. DrMTR

  DrMTR
  Guru

  6,190
  6,301
  27 Март 2014
  Имам TP-Link MR3020 рутер со подршка за 3G/4G модем.

  TP-Link TL-MR3020 150Mbps Port

  Пиши ми ПП ако за заинтересиран. Многу малку користен. некое време стои во кутија.
   

Сподели

Вчитување...