Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Купувам 3 пински fan extender или fan hub.

Статус
Затворена за нови мислења.

DarthJe5us

Unstoppable
2 јануари 2012
2.806
2.193
DarthJe5us додаде нов оглас:

Купувам 3 пински fan extender или fan hub. - Проценка

Моментално користам фан сплитер кабел кој е 2 пински и немам опција за контрола на брзината. Барам продолжетоци 3 пински или совет каков фан хуб да земам што ќе ми овозможи контрола на брзината и евентуално ргб да не мора дополнително да пуштам кабли.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.271
Мислења
977.687
Членови
35.572
Најнов член
mkd2020
На врв Дно