1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам 2х8 ДДР3 десктоп

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од ARMac, 19 Јануари 2020.

 1. VerifiedUsers Overlay
  ARMac

  ARMac
  Орган

  6,191
  7,105
  2 oктомври 2010
  Машко
  Курајбер
  Пожелно 1600, да се тестирани, да се исти.
   
  Последна промена: 22 Јануари 2020
 2. VerifiedUsers Overlay
  ARMac

  ARMac
  Орган

  6,191
  7,105
  2 oктомври 2010
  Машко
  Курајбер
  Клуч, купив сепак 2х4 од @RoninMK
   
  На RoninMK му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Gucci
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  441
 2. cele_x
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,986
 3. barneymk
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  371
 4. Pane24
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  607
 5. cele_x
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  490
Вчитување...

Сподели

Вчитување...