1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам 2х4GB DDR4 2400mhz PC

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од dzunko, 21 oктомври 2019.

 1. dzunko

  dzunko
  Gaining Experience

  328
  251
  26 Септември 2007
  Машко
  Купувам рам DDR4 2X4GB за PC идентични модули , по можност Kingston . Понуди овде или ПП
   
Слични теми
 1. skopje_mkd
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  453
 2. shifty
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  241
 3. igor_igor
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  505
 4. igor_igor
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  338
 5. AlexanderMK
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  310
Вчитување...

Сподели

Вчитување...