1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам 2х4GB DDR3 меморија

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од gocetan, 29 ноември 2018.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gocetan

  gocetan
  Gaining Experience

  186
  184
  6 oктомври 2011
  Машко
  Купувам 2х4GB DDR3 меморија 1600Mhz, по можност кингстон (За десктоп)
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  gocetan

  gocetan
  Gaining Experience

  186
  184
  6 oктомври 2011
  Машко
  Купено од Gucci
  темата може да се затвори.
   

Сподели

Вчитување...