1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам 2Тв 2.5" дискови

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од viksa86, 22 Мај 2019.

 1. viksa86

  viksa86
  On your way to fame

  866
  821
  22 Април 2011
  Машко
  Купувам 2 tb 2.5" дискови
  Sata , без лоши сектори.
   
 2. prichina

  prichina
  Cuda 5.5

  7,827
  5,008
  24 Мај 2009
  Машко
  Мултимедиа (Филм и Тв)
  Легenda :) Ја купуем 10Тв со 4к и 3д цвики :)
   

Сподели

Вчитување...