1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам 27" Монитор

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од dashbog, 12 Август 2019.

 1. dashbog

  dashbog
  Gaining Experience

  137
  65
  24 Јуни 2008
  Машко
  Како што гласи и насловот купувам 27" монитор.
  Може половен а може и нов или предлог некој и од каде да го купам.
  Full HD
  Пожелно е да има dvi и 2 hdmi но не е пресудно.
  Ќе се користи за нормална дневна употреба, сурф, видео и сл. Не се работи ништо на компјутерот а и ретко се играат игри.
  Буџет во зависност од тоа дали е половен или нов +/- 10 000 ден.
   
 2. architect

  architect
  Unstoppable

  1,910
  2,250
  27 ноември 2008
  Машко
  Архитект
Слични теми
 1. Arabian
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  540
 2. spiritBreaker
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  430
 3. toshex
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  638
 4. gocetan
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  254
 5. toshex
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  263
Вчитување...

Сподели

Вчитување...