Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Купувам 24 инчен монитор.

Статус
Затворена за нови мислења.

goce03

Unstoppable
20 јануари 2015
1.553
3.147
Skopje
goce03's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i5-10500
Motherboard
ASUS PRIME B460M-A
Storage
SSD Kingston NVMe A2000 1TB /HDD Toshiba P300 2 TB
PSU
Cooler Master MWE 600W White
RAM
2x8 DDR4 Kingston HyperX Predator
Video card
INNO3D RTX 2060 SUPER
Case
CoolerMaster Case K350
Monitor
HP EliteDisplay e232
OS
Win 10
goce03 додаде нов оглас:

Купувам 24 инчен монитор. - Проценка

Купувам ентри левел монитор, наметет за секојдневно користење и чат-пат гејминг.
Мора да е :
 • 24 инчен
 • 1080p
 • Целосно исправен без заглавени/мртви пиксели.
 • Да има HDMI порт.
Следново е пожелно, но не е задолжително :
 • Да не е TN.
 • Да е сеуште под граранција (или што е можно понов).
Се друго во смисла на повискока фрекфенција, резолуција, конектори и итн. не е релеватно.
Буџет околу 5-6.000 ден.
Ако има некој предлог за нов монитор за некоја...

Видете го целиот оглас...
 

goce03

Unstoppable
20 јануари 2015
1.553
3.147
Skopje
goce03's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i5-10500
Motherboard
ASUS PRIME B460M-A
Storage
SSD Kingston NVMe A2000 1TB /HDD Toshiba P300 2 TB
PSU
Cooler Master MWE 600W White
RAM
2x8 DDR4 Kingston HyperX Predator
Video card
INNO3D RTX 2060 SUPER
Case
CoolerMaster Case K350
Monitor
HP EliteDisplay e232
OS
Win 10

goce03

Unstoppable
20 јануари 2015
1.553
3.147
Skopje
goce03's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i5-10500
Motherboard
ASUS PRIME B460M-A
Storage
SSD Kingston NVMe A2000 1TB /HDD Toshiba P300 2 TB
PSU
Cooler Master MWE 600W White
RAM
2x8 DDR4 Kingston HyperX Predator
Video card
INNO3D RTX 2060 SUPER
Case
CoolerMaster Case K350
Monitor
HP EliteDisplay e232
OS
Win 10
Слабо нешто понуда, ајде понудете нешто дур не ги ,,затворат,, огласиве.
Или евентуално предлог за на ново, јас овој Samsung F24T350 го меркам.
Ако има некој друг предлог нека повели.
 

AfterMaxify

Gaining Experience
18 септември 2012
197
155
Слабо нешто понуда, ајде понудете нешто дур не ги ,,затворат,, огласиве.
Или евентуално предлог за на ново, јас овој Samsung F24T350 го меркам.
Ако има некој друг предлог нека повели.

Можам ова да ти го понудам, 150 евра. Купен нов од Анхоч пред месец дена, значи имаш целосна гаранција. Си купив монитор со усб-ц за мек, овој така ми седи на биро.
 

goce03

Unstoppable
20 јануари 2015
1.553
3.147
Skopje
goce03's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i5-10500
Motherboard
ASUS PRIME B460M-A
Storage
SSD Kingston NVMe A2000 1TB /HDD Toshiba P300 2 TB
PSU
Cooler Master MWE 600W White
RAM
2x8 DDR4 Kingston HyperX Predator
Video card
INNO3D RTX 2060 SUPER
Case
CoolerMaster Case K350
Monitor
HP EliteDisplay e232
OS
Win 10
Фала на сите за понудите, купен е нов.
Може клуч.
 

goce03

Unstoppable
20 јануари 2015
1.553
3.147
Skopje
goce03's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i5-10500
Motherboard
ASUS PRIME B460M-A
Storage
SSD Kingston NVMe A2000 1TB /HDD Toshiba P300 2 TB
PSU
Cooler Master MWE 600W White
RAM
2x8 DDR4 Kingston HyperX Predator
Video card
INNO3D RTX 2060 SUPER
Case
CoolerMaster Case K350
Monitor
HP EliteDisplay e232
OS
Win 10
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.529
Мислења
964.357
Членови
34.902
Огласи
2.617
Најнов член
darko SNR
На врв Дно