Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Купувам 20 SSD Sata дискови од 120-500гб

stojatoni

Intern
3 декември 2012
78
48
Miami, Florida
stojatoni додаде нов оглас:

Купувам 20 SSD Sata дискови од 120-500гб - Проценка

Купувам 20 парчиња SSD Sata дискови
Со капацитет од 120, 240, 256 до 500гб

Користени или нови, но да се потполно исправни.
Ако има некој да понуди, можно е да се договориме и за поголема количина.
Понуди на порака.

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.529
Мислења
964.348
Членови
34.902
Огласи
2.617
Најнов член
darko SNR
На врв Дно