1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам 2 х 4Gb или 4 х 2Gb DDR3

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Astro, 14 Декември 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Astro

  Astro
  Guru

  6,155
  8,531
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Предност има 2 х 4Gb
   

Сподели

Вчитување...