• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Купувам 2 х 4GB DDR3 1600Mhz RAM Low Profile Kingston

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Necromancer

Unstoppable
24 февруари 2012
3,367
3,888
Скопје
Се обидувам да најдам идентични модули, па ако некој има вакви нека понуди.

2 х 4GB DDR3 1600Mhz RAM Low Profile Kingston. Оние кои ги имам се следните:

PXL_20201009_161215339.jpg
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,570
Мислења
820,757
Членови
28,229
Најнов член
redstone
На врв Дно