1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купено Купувам 2.5" HDD од 80gb или поголем (SATA)

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од HardCorec, 25 ноември 2017.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  3,267
  4,779
  4 ноември 2013
  Машко
  Дечки како што гласи насловот, потребен ми е некој диск за лаптоп од 80gb или поголем, важно е да нема бед сектори.
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  3,267
  4,779
  4 ноември 2013
  Машко
  Купено, може клуч.
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...