1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам 2.5'' HDD од 500GB или поголем

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Banjifiko, 3 Мај 2017.

Тагови:
 1. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,985
  4,223
  28 oктомври 2008
  Купувам 2.5'' HDD од 500GB или поголем, да нема лоши сектори, претпочитам од Скопје да не се натегам со карга и слично.
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  BaDMaN

  BaDMaN
  Gaining Experience

  110
  93
  26 Април 2007
  На Banjifiko и Marko1234 им се допаѓа ова.
 3. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,985
  4,223
  28 oктомври 2008
  590d7d408d21f718568731.gif
   
  На Pulse му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,985
  4,223
  28 oктомври 2008
  Обнова. Може и екстерен диск.
   
 5. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,985
  4,223
  28 oктомври 2008
 6. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,985
  4,223
  28 oктомври 2008
 7. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,985
  4,223
  28 oктомври 2008
 8. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,985
  4,223
  28 oктомври 2008
  Требаат уште два диска, знаќи обнова:)
   
 9. VerifiedUsers Overlay
  HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  3,133
  4,563
  4 ноември 2013
  Машко
 10. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,985
  4,223
  28 oктомври 2008
  Видов, го контактирав членот.:)
   
 11. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,985
  4,223
  28 oктомври 2008
  ^

  испратено од мобиљка
   
 12. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,985
  4,223
  28 oктомври 2008
 13. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,985
  4,223
  28 oктомври 2008
  Ајде уште еден... :)
   
 14. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,985
  4,223
  28 oктомври 2008
 15. Whisky Vishera

  Whisky Vishera
  Гостин

 16. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,985
  4,223
  28 oктомври 2008
  Знам дека продаваш, ама цената е deal breaker:)
   
  На igor_igor му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...