1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам 19” монитор

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од it_boy, 18 Февруари 2020.

 1. it_boy

  it_boy
  Gaining Experience

  385
  309
  9 Јули 2018
  Машко
  Купувам исправен 19” монитор 16:9 ќе се користи како секундарен монитор

  буџет:1.5k-2к
   
 2. it_boy

  it_boy
  Gaining Experience

  385
  309
  9 Јули 2018
  Машко
Слични теми
 1. spiritBreaker
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  502
 2. Тони
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  308
 3. toshex
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  701
 4. TylerMkD
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  308
 5. Boldozer
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  191
Вчитување...

Сподели

Вчитување...