1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам 18650 батерии

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од skopje_mkd, 14 Август 2019.

 1. skopje_mkd

  skopje_mkd
  Gaining Experience

  305
  176
  5 Февруари 2016
  Купувам 18650 батерии ми требаат две за челна светилка понуди пп

  Испратено од ANE-LX1 преку IT.mk форум апликација
   
 2. skopje_mkd

  skopje_mkd
  Gaining Experience

  305
  176
  5 Февруари 2016
 3. VerifiedUsers Overlay
  tomi

  tomi
  Guru

  9,879
  9,115
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
  ако не најдеш, можеш да растуриш некоја стара батерија од лап топ таму имаш минимум 4 комада
   
  На bxxxn и skopje_mkd им се допаѓа ова.
 4. bxxxn

  bxxxn
  Practice makes perfect

  995
  1,129
  11 Март 2011
 5. skopje_mkd

  skopje_mkd
  Gaining Experience

  305
  176
  5 Февруари 2016
  На bxxxn му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Vlecka
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  472
 2. olikomerc
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,374
 3. HardCorec
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  325
 4. HardCorec
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  383
 5. Metuzalem
  Одговори:
  71
  Прегледи:
  4,470
Вчитување...

Сподели

Вчитување...