1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам 18650 батерии

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од HardCorec, 5 Август 2017.

 1. VerifiedUsers Overlay
  HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  3,218
  4,667
  4 ноември 2013
  Машко
  Дечки како што гласи насловот, потребни ми се 4-5 вакви батерии па доколку има некој нека ми даде понуда преку ПП.
   
 2. TATA_MATA

  TATA_MATA
  Practice makes perfect

  1,653
  1,912
  25 Март 2013
  Машко
 3. VerifiedUsers Overlay
  olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,585
  3,529
  11 Декември 2008
  Машко

Сподели

Вчитување...