1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам 17" лаптоп

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од gocetan, 5 Април 2020.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gocetan

  gocetan
  Gaining Experience

  186
  183
  6 oктомври 2011
  Машко
  Купувам 17" лаптоп (минимум i3, 8GB Ram, SSD)
  Цена до 25.000-27.000 ден.
   
  На DarkoV му/ѝ се допаѓа ова.
 2. fuzzjaw

  fuzzjaw
  Unstoppable

  1,333
  2,096
  13 Јануари 2014
  Машко
  На SiPy` му/ѝ се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  gocetan

  gocetan
  Gaining Experience

  186
  183
  6 oктомври 2011
  Машко
  фала ти, баш барав на анхоч страната, и не знам како не сум го приметил.
   
  На fuzzjaw му/ѝ се допаѓа ова.
 4. VerifiedUsers Overlay
  gocetan

  gocetan
  Gaining Experience

  186
  183
  6 oктомври 2011
  Машко
  Купен е лаптоп (горе наведениот) , благодарност до fuzzjaw уште еднаш.
  Темата може да се затвори.
   
  На fuzzjaw му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. iface
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  425
 2. Antonio Vasilevski
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  594
 3. Cika
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  517
 4. Martin Arsov
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  354
 5. it_boy
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  325
Вчитување...

Сподели

Вчитување...