• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Купувам 17.3" 30pin Slim Led екран за лаптоп

  • Ја почнал/а темата
  • #1

worker_x

Gaining Experience
17 март 2010
384
401
Пријатели, како што гласи насловот, купувам функционален 30 пински, слим лед ,17.3 инчен екран за лаптоп. Доколку некој има за продавање, ве молам, нека ме контактира во ПП.

Благодарам однапред.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,736
Мислења
831,565
Членови
28,727
Најнов член
Davorsuker1
На врв Дно