• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Купувам 16:10 IPS Монитор (24-27")

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Lazarko

Practice makes perfect
28 ноември 2017
331
1,113
Купувам користен, но добро очуван 16:10, IPS монитор како DELL U2412M, U2410F, U2711. Може и Iiyama и Eizo со слични спецификации.

Понуди во ПП.

Благодарам.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,708
Мислења
862,906
Членови
30,052
Најнов член
Tomtomtom
На врв Дно