1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам 144hz монитор

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Gymblonski, 4 Јуни 2019.

 1. Gymblonski

  Gymblonski
  Gaining Experience

  59
  53
  28 Септември 2018
  Машко
 2. Gymblonski

  Gymblonski
  Gaining Experience

  59
  53
  28 Септември 2018
  Машко

Сподели

Вчитување...