1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам 14" екран за лаптоп

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од gocetan, 26 Мај 2020.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gocetan

  gocetan
  Gaining Experience

  186
  184
  6 oктомври 2011
  Машко
  LCD екран за Lenovo T440p
  14" , 30 пински , резолуција HD (1366x768), може и HD+ (1600x900)
   
Слични теми
 1. dzunko
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  258
 2. Noumenon
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  247
Вчитување...

Сподели

Вчитување...