1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам 1150 cpu

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Boldozer, 29 Јануари 2020.

 1. Boldozer

  Boldozer
  On your way to fame

  1,130
  588
  2 ноември 2012
  Понудете 1150 процесор, i7/i5/i3 и останати. ПП

  4та генерација
   
Слични теми
 1. goranzoran
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  641
 2. Banjifiko
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  529
 3. pacerMK
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  402
 4. borcep
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  849
 5. Can4sta
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  482
Вчитување...

Сподели

Вчитување...