Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Купува монитор 27/32" 4K со USB-C / thunderbolt power delivery

Статус
Затворена за нови мислења.

petre.dimov

Gaining Experience

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
10.805
17.495
Skopje
www.insomnia.mk
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&&&&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Motherboard
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&#BGP5555PGBB#&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Storage
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@#G5YY5PB#&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
PSU
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&GY!^:~7JJJJ??77777??JJY5PGB#&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
RAM
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@#5!: ..:^~~!7??JYYYYJJJJJJYYPG#&@@@@@@@@@@@@@@@@@
Video card
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&5!. .^!?YPB&&@@@@@@@@@#B#@@@@@@@@@@&&&@@@@@@@@@@@@@@@@@
Case
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&P7. :?5G#@@@@@&BGB@@@@@@@@PPP&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Mouse
@@@@@@@@@@@@@@@@@G7:.~. ^5@@@@@@@@&P5P#@@@@@@BPPG@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Keyboard
@@@@@@@@@@@@#&@@@@@@@@@@@@@@&BY7~^^!7YPGBBB#&&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Audio
@@@@@@@@@@@@@@#Y~~JG&@#Y^ .7G&@@@@@#PPPGB#BBP5PG&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Monitor
@@@@@@@@@@@@&PJ5#@@@@@@@@BY~. :75B&@@@&BGPPPPGB&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Кој купува?
 

Psycore

Practice makes perfect
12 ноември 2013
1.000
1.336
Скопје
Некој што можеби прави добра ракија потенцијално.

Он-топик инфо: Moнитор со KVM M28U Gaming Monitor Key Features | Monitor - GIGABYTE Global .
Тype-C од M28U полни Laptop Dell Latitude 5521 со slow charging.
Тype-C од M28U полни Samsung S22 Ultra со "Fast Charging" (ама не и 25W/40W Ultra Fast Charging 1.0/2.0).
Tака да дефинитивно не нуди Power Delivery.
 

damil

Practice makes perfect
2 јануари 2015
1.058
1.343
DELL U2722D, 27" QHD, нов, 20.000 денари. Ако врши работа....
 

petre.dimov

Gaining Experience
Некој што можеби прави добра ракија потенцијално.

Он-топик инфо: Moнитор со KVM M28U Gaming Monitor Key Features | Monitor - GIGABYTE Global .
Тype-C од M28U полни Laptop Dell Latitude 5521 со slow charging.
Тype-C од M28U полни Samsung S22 Ultra со "Fast Charging" (ама не и 25W/40W Ultra Fast Charging 1.0/2.0).
Tака да дефинитивно не нуди Power Delivery.
За мене е, има грешка во куцање :) Се купува со пари или замена за ракија :D
Мислењето е автоматски споено:

DELL U2722D, 27" QHD, нов, 20.000 денари. Ако врши работа....
Само 4к
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.973
Мислења
972.593
Членови
35.321
Огласи
2.920
Најнов член
dimovskin7
На врв Дно