Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Купују куќиште: Lian Li Lancool 216 и матична: ROG Strix B650E-F ама нови да су!

Статус
Затворена за нови мислења.

Torlakian

Gaining Experience
21 октомври 2014
283
335
Куманово
Torlakian додаде нов оглас:

Купују куќиште: Lian Li Lancool 216 и матична: ROG Strix B650E-F ама нови да су! - Проценка

Нови со гаранција.

На фирме нешто не ги се замара

ROG Strix B650E-F ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI | Gaming motherboards|ROG - Republic of Gamers|ROG Global

Lian Li Lancool 216 RGB Black Производ - Нексио

Видете го целиот оглас...
 

Nikola100

Unbeatable
30 септември 2019
4.070
4.065
Скопје
hackitfree.github.io

dashbog

Gaining Experience
24 јуни 2008
315
386
dashbog's setup  
Processor & Cooler
i5 6500
Motherboard
Asrock B250 Pro 4
Storage
1TB NVME + 3TB HDD
PSU
Cooler Master 650W
RAM
8GB
Video card
RX580 8GB
Case
SAMA Yuhui
Mouse
Logi M310
Keyboard
Logi K540
Audio
Logitech Z333
Monitor
Dell 27"
OS
Windows 10
Нека му е со среќа купвајнето.
Воа само кумановец може да му понуде.
Јас не ни знам шо сака афторо.
 

Torlakian

Gaining Experience
21 октомври 2014
283
335
Куманово
1702732128494.png
е мореее, ја сам загрозен а ви туј неозбиљни треба да ме пазите, да ме чувате.
Затој одма да сте ми нашле делови ако не ќе га скршу форум, после ќе нема куде да се собирате!:poop:

"курташак"
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.550
Мислења
964.780
Членови
34.921
Огласи
2.634
Најнов член
Natalija Canevska
На врв Дно