• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

купуем Ryzen 3600/3700X

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Boldozer

On your way to fame
2 ноември 2012
1,145
587
Скопје
некој од тие два процесори ако има да ми продаде за коректна цена не ми е битно гаранција.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,570
Мислења
820,755
Членови
28,229
Најнов член
redstone
На врв Дно