1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купони за веб хостинг

Дискусија во форумот 'Веб Хостинг' започната од Romanticen, 6 Март 2008.

 1. Romanticen

  Romanticen
  Intern

  206
  9
  6 Јануари 2008
  Машко
  Оваа тема ја отварам за размена на купони за веб хостинг и веб домени со кој се добива одреден попуст.
  Значи купон е одреден код кој го внесуваш во нарачката и со него добиваш одреден попуст или бенефиција.

  Јас најдов интересен купон со кој добиваш 40% попуст за Linux хостинг услугите на Урнебес (www.urnebes.com.mk)...
  Купонот е: 40% попуст <<< напишано на кирилица!
  Па доколку најдете други интересни купони можете да ги презентирате тука
   
 2. Andrijeski

  Andrijeski
  Gaining Experience

  2,599
  64
  1 Март 2007
  Овде можете да најдете купони со попуст и поволности за многу светски хостинг компании: http://www.retailmenot.com/coupons/hosting :)

  (На сајтот има купони и за многу други online продавници, не само за хостинг)
   
 3. Wizardion

  Wizardion
  Intern

  111
  1
  2 Март 2008
 4. Romanticen

  Romanticen
  Intern

  206
  9
  6 Јануари 2008
  Машко
  Најдов уште еден интересен купон за хостинг услугите на урнебес:
  купонот е: domen

  А добивате бесплатен .сом домен (1 година) со следниве хостинг пакети:
  Linux Веб хостинг - Стартер 200
  Linux Веб хостинг - Про 500
  Linux Веб хостинг - Про 1000
  Linux Веб хостинг - Про 2000
   

Сподели

Вчитување...