Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Купи 1337 членство и добиј 500 денари ваучер

ContentBot

Робот (content unit)
12 ноември 2021
193
595
www.IT.mk
1690364972720.jpeg

Нарачај веднаш > Претплата ⋆ IT.mk

За секое ново или обновено 1337 членство до 15-ти август, 2023-та година се добива ваучер од 500 денари кој може да се искористи на Маркет ⋆ IT.mk на достапен производ по 1337 цена.
 

petkotrajko

Practice makes perfect
16 јуни 2017
1.073
1.127
Погледнете го атачментот 128232

Нарачај веднаш > Претплата ⋆ IT.mk

За секое ново или обновено 1337 членство до 15-ти август, 2023-та година се добива ваучер од 500 денари кој може да се искористи на Маркет ⋆ IT.mk на достапен производ по 1337 цена.
Дали ваучерот ќе ни стигни во форма на код по e-mail, или пак при купување на некој производ од ит маркетот, автоматски ќе се генерира при плаќање/чекаут на производот?
 

D

Администратор
31 март 2007
3.798
3.741
www.iwmnetwork.com
Дали ваучерот ќе ни стигни во форма на код по e-mail, или пак при купување на некој производ од ит маркетот, автоматски ќе се генерира при плаќање/чекаут на производот?

На мејл го имаш добиено купонот кодот кој треба да се аплицира при нарачка на производ.
Tnx на поддршката!
 

Oktar

Хаќер без дрон
23 октомври 2012
5.230
16.012
Skopje
Oktar's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i9-9900k + Noctua NH D15 Chromax.black
Motherboard
Asus Prime Z370-A
Storage
SM951 256 + PM981 512 + 850 Pro 512 + 840 Evo 250 + WD Blue 1TB + WD Red 2TB + WD Red 3TB
PSU
Cooler Master Vanguard v850
RAM
Kingston HyperX Predator 2x16GB Kit (2x8GB) DDR4 3200MHz
Video card
MSI RTX3080 SuprimX
Case
BeQuiet Pure Base 600
Mouse
Logitech MX Master 2, Logitech MX Master 3, Logitech Wireless G Pro, Logitech G703
Keyboard
Keychron Q2, Keychron Q6, Logitech MX Keys Mini
Monitor
Dell U2515H
OS
Windows 11 + MacOS
Screenshot 2023-08-15 at 10.42.06.png

Уште само 28 членства до најновото разочарување, уште еден гивавеј кајшто нема да добијам награда... и тоа дрон... двојно разочарување би рекле некои...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.598
Мислења
945.546
Членови
34.082
Огласи
1.974
Најнов член
classicmetal
На врв Дно