Кулери - разладни тела - водени ладења - вентилатори - се за ладењето

Vlad944

On your way to fame
3 март 2015
424
998
Битола

NightfurY

Gaining Experience
16 февруари 2018
66
66
Skopje
Imam edno prasanje koristam AIO Galahad-240 i raboti perfektno e sega vo HWMonitor gledam edna temperatura na programata od Asus Armory (posto takva mi e maticnata) druga temperatura sto moze da bide toa Packet Temperatura mislam i Bashka Cpu temperatura ?
 

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
901
546
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
не сум за преку ред, само нешто да прашам... ;)
кај може да се најде, претпоставувам Sata, Hub за 3 (до 4 да речеме) 3pin cooler-и, пошто матична подржува само 4pin?
(основна информација за достапнст, па после ќе си проверувам Amp-еража ако има потреба)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,020
Мислења
870,302
Членови
30,356
Најнов член
JanaTrpkovska1
На врв Дно