Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

КУЛЕР ЗА ПРОЦЕСОР (НОВ НЕ ОТВОРЕН)

Статус
Затворена за нови мислења.

Goce gl

Gaining Experience
3 март 2019
88
279
Goce gl додаде нов оглас:

КУЛЕР ЗА ПРОЦЕСОР (НОВ НЕ ОТВОРЕН) - 1.800 ден.

СЕ ПРОДАВА КУЛЕР ЗА ПРОЦЕСОР АНТЕК А400 РГБ.
КУЛЕРОТ Е НОВ НЕ ОТВОРЕН СО ФАБРИЧКАТА ФОЛИЈА КАКО СТО МОЖИ ДА ВИДИТЕ ОД СЛИКИТЕ
И ВИЕ КЕ ЈА ИМАТЕ МОЖНОСТА ДА ГО ОТВОРИТЕ.
СЛИКИТЕ СЕ ОД САМИОТ КУЛЕР

НА ЛИНКОТ ИМАТЕ ТОЧНИ СПЕЦИФИКАЦИИ ОД КУЛЕРОТ:

КУЛЕРОТ КЕ БИДИ ДОСТАПЕН НА 3 МАЈ АКО СТЕ ЗАИНТЕРЕСИРАНИ МОЖИ ДА СИ ГО РЕЗЕРВИРАТЕ

ЦЕНАТА Е ФИКСНА-1800 ДЕНАРИ

Видете го целиот оглас...
 

Goce gl

Gaining Experience
3 март 2019
88
279
кулерот е резервиран(слободно пишувајте ако случајно членот се предомисли да ве имам во предвид)
 

Goce gl

Gaining Experience
3 март 2019
88
279
кулерот е резервиран(слободно пишувајте ако случајно членот се предомисли да ве имам во предвид)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.096
Мислења
974.499
Членови
35.404
Најнов член
altin
На врв Дно