Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Кулер за процесор на Лаптоп.

Optipro

Gaining Experience
5 мај 2021
391
282
Здраво на сите,
Имам едно лаптопче HP Elitebook 840 G2, изгорело вентилаторчето.
Е сега дали некој знае каде овде во Македонија може да се најде такво кулерче? (Малце е поспецифично бидејќи е танко). (Исто е како на фотката)

Благодарам однапред.
Мислењето е автоматски споено:

П.с не знаев каде да ја сместам темава па ја отворив во Оффтопик.
 

Атачменти

  • Screenshot_2023-01-22-23-33-44-125-edit_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    Screenshot_2023-01-22-23-33-44-125-edit_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    700,2 KB · Прегледи: 17

Optipro

Gaining Experience
5 мај 2021
391
282
Порачај си го од али з`ш додека бараш овде побрзо ќе ти стигнит од таму.
Благодарам за Линкот.
Ке го порачам овај.

Вртев 100 пати на Али, но не ми излезе ништо со сериозна цена, се што најдов беше над 1000 денари и тоа од некој продавачи со мал и негативен рејтинг.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.519
Мислења
964.177
Членови
34.887
Огласи
2.610
Најнов член
aleksimonovski
На врв Дно