• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
  Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

  Со почит It.mk
 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Кулер/Водено ладење за процесор MASTERLIQUID ML240L V2 RGB

Статус
Затворена за нови мислења.
 • Ја почнал/а темата
 • #1

Deksa

On your way to fame
9 февруари 2012
736
547
Кулерот е купен сабајлево од Сетек и само е отпакуван, на него сеуште стои налепницата, не е ставена паста, не е вклучен, дури откако го отпакував видов дека не ми пасува на куќиштето.
Фиксна цена од 3600 со гаранција и фискална.

 
 • Ја почнал/а темата
 • #2

Deksa

On your way to fame
9 февруари 2012
736
547
Kluc.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,040
Мислења
855,029
Членови
29,644
Најнов член
vxlkovski
На врв Дно