1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Кулер и куќиште

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од dejan_str, 25 Септември 2019.

 1. dejan_str

  dejan_str
  Unbeatable

  8,154
  4,865
  8 Април 2011
  Машко
  Купувам кулер за i5 9400 и куќиште од било која цена.
   
Слични теми
 1. spiritBreaker
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,268
 2. NenadBMW
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  653
 3. comakot
  Одговори:
  35
  Прегледи:
  2,663
 4. VerGer
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  531
 5. toshex
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  429
Вчитување...

Сподели

Вчитување...