1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Кулер Cooler Master Hyper 103

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 12 Јануари 2019 at 02:39.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Guru

  7,423
  8,963
  23 Јануари 2008
  Манга
  Продавам одлично сочуван кулер Cooler Master Hyper 103, користен 2~3 години со изгубена гаранција, спакуван во оригиналната кутија со сите додатоци:

  Cooler Master Hyper 103 Low pr


  Цена, фиксно: 800 денари
  075 437-061, Кирил
   
  Ребро, stranger777 и на toshex им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Guru

  7,423
  8,963
  23 Јануари 2008
  Манга
 3. VerifiedUsers Overlay
  HardCorec

  HardCorec
  Unstoppable

  2,857
  3,821
  4 ноември 2013
  Машко
  Одговара на 1150? (Од моб сум не можам да прпварам брате)
   
 4. Steam.

  Steam.
  On your way to fame

  591
  531
  31 Мај 2011
  да, зимај
   
  На HardCorec му/ѝ се допаѓа ова.
 5. VerifiedUsers Overlay
  HardCorec

  HardCorec
  Unstoppable

  2,857
  3,821
  4 ноември 2013
  Машко
 6. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Guru

  7,423
  8,963
  23 Јануари 2008
  Манга
  kluc
   
  На HardCorec му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Stefco
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  797
 2. psyside
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  874
 3. gOJDO
  Одговори:
  83
  Прегледи:
  4,803
 4. gOJDO
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  511
 5. KireAMD
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  671
Вчитување...

Сподели

Вчитување...