Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Кулер : be quiet! Dark Rock Pro 4

Статус
Затворена за нови мислења.

Davko010

Gaining Experience
6 јуни 2019
77
250
Skopje
Davko010 додаде нов оглас:

Кулер : be quiet! Dark Rock Pro 4 - 4.500 ден.

Продавам кулер be quiet! Dark Rock Pro 4. Кулерот е купен пред 2 месеци и го продавам поради надоградба на AIO, без маани и било какви оштетувања - во одлична состојба.
Компатибилен на следните сокети : 2011 / 2011-v3 / 2066 , 115x / 1200, AM4, AM5 и 1700. Следува во кутија и сите пропратни додатоци , вклучувајќи ја и термалната паста.
Купен е од CU , доколку се јави било каков дефект што подлежи на гаранцијата на кулерот се нафаќам да пратам RMA.

Цена: 4500 денари.

Погледнете го атачментот 128240

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.792
Мислења
969.387
Членови
35.182
Огласи
2.801
Најнов член
bunce
На врв Дно