Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Кулер Arctic Liquid Freezer II 360

Статус
Затворена за нови мислења.

DemoUser

Баниран/a
27 април 2010
1.457
1.629
Скопје / Автокоманда
DemoUser додаде нов оглас:

Кулер Arctic Liquid Freezer II 360 - 6.400 ден.

Купено од : Производ - Нексио
Нема мана нема пробчем се продава поради промена на планови.
Нарачано беше од мене бесплатен LGA1700 кит бесплтано од страната и тој го добивате бидејќи планот беше да се иде на 13та генерација.
Сликите ви кажуваат кога е купено и колку има гаранција.
Слики од самиот кулер немам на пц е закачено и џабе ќе го сликам нема на него никакви оштетувања...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.228
Мислења
976.917
Членови
35.537
Најнов член
martin987
На врв Дно