1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Куќиште Zalman, Глувчиња Rival, Мауспад QcK CS:GO

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Transporter444, 25 Февруари 2020.

 1. Transporter444

  Transporter444
  Gaining Experience

  83
  118
  11 Јуни 2016
  Машко
  ФИНКИ
  Zalman Z12 - 1000 МКД
  Steelseries Rival - 1500 МКД
  Steelseries Rival CS:GO Edition - гратис
  Steelseries QcK CS:GO Edition - 1000 МКД

  Куќиштето има внатре 1 вентилатор и има монтиран режач како што може да видите на сликите, двете заедно одат бидејќи немам капаче да ставам на местото од режачот.

  Rival-от е користен 4 години и е во добра состојба, се работи на него, и има нови Glides оригинал Steelseries ставени пред 1 месец, доаѓа со комплет пакување, а другиот Rival е користен за делови за првиот и не работат левиот клик и mouse5 и го давам гратис. Може и мала корекција на цената ако е потребно. Мауспадот е во супер состојба користен 2-3 години.
   

  Прикачени датотеки:

  • 4444.jpg
   4444.jpg
   Големина:
   308.7 KB
   Прегледи:
   316
  • 3333.jpg
   3333.jpg
   Големина:
   315.7 KB
   Прегледи:
   312
  • 2222.jpg
   2222.jpg
   Големина:
   344 KB
   Прегледи:
   318
  • 1111.jpg
   1111.jpg
   Големина:
   739.7 KB
   Прегледи:
   313
  • 555.jpg
   555.jpg
   Големина:
   290 KB
   Прегледи:
   294
  • 444.jpg
   444.jpg
   Големина:
   287 KB
   Прегледи:
   288
  • 333.jpg
   333.jpg
   Големина:
   141.5 KB
   Прегледи:
   289
  • 222.jpg
   222.jpg
   Големина:
   185 KB
   Прегледи:
   284
  • 111.jpg
   111.jpg
   Големина:
   248.2 KB
   Прегледи:
   282
  • 44.jpg
   44.jpg
   Големина:
   218.7 KB
   Прегледи:
   288
  • 33.jpg
   33.jpg
   Големина:
   227.5 KB
   Прегледи:
   299
  • 22.jpg
   22.jpg
   Големина:
   210.8 KB
   Прегледи:
   301
  • 11.jpg
   11.jpg
   Големина:
   202.7 KB
   Прегледи:
   297
  • 2.jpg
   2.jpg
   Големина:
   360.3 KB
   Прегледи:
   299
  • 1.jpg
   1.jpg
   Големина:
   347.3 KB
   Прегледи:
   296
  На b.a му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Transporter444

  Transporter444
  Gaining Experience

  83
  118
  11 Јуни 2016
  Машко
  ФИНКИ
  bump... Иначе CS:GO глувчето оди гратис со првото глувче...
   
 3. Transporter444

  Transporter444
  Gaining Experience

  83
  118
  11 Јуни 2016
  Машко
  ФИНКИ
  bump.
  Zalman Z12 - 800 МКД
  Steelseries Rival - 1400 МКД
  Steelseries Rival CS:GO Edition - гратис со другиот ривал
  Steelseries QcK CS:GO Edition - 1000 МКД
   
 4. Transporter444

  Transporter444
  Gaining Experience

  83
  118
  11 Јуни 2016
  Машко
  ФИНКИ
  резервирано куќиштето
   
 5. Transporter444

  Transporter444
  Gaining Experience

  83
  118
  11 Јуни 2016
  Машко
  ФИНКИ
  bump
  Steelseries Rival - 1400 МКД
  Steelseries Rival CS:GO Edition - гратис со другиот ривал
  Steelseries QcK CS:GO Edition - 1000 МКД
   
 6. Transporter444

  Transporter444
  Gaining Experience

  83
  118
  11 Јуни 2016
  Машко
  ФИНКИ
  bump, продадено куќиштето
   
 7. Transporter444

  Transporter444
  Gaining Experience

  83
  118
  11 Јуни 2016
  Машко
  ФИНКИ
  bump. останаа само глувчињата, нова цена
  Steelseries Rival - 1300 МКД
  Steelseries Rival CS:GO Edition - гратис со првиот
   
 8. Transporter444

  Transporter444
  Gaining Experience

  83
  118
  11 Јуни 2016
  Машко
  ФИНКИ
 9. Transporter444

  Transporter444
  Gaining Experience

  83
  118
  11 Јуни 2016
  Машко
  ФИНКИ
 10. Transporter444

  Transporter444
  Gaining Experience

  83
  118
  11 Јуни 2016
  Машко
  ФИНКИ
  1000 ден, последна
   
Слични теми
 1. gokica
  Одговори:
  251
  Прегледи:
  19,482
 2. gokica
  Одговори:
  83
  Прегледи:
  7,459
 3. comakot
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  567
 4. comakot
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,496
 5. pavlestyle
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  369
Вчитување...

Сподели

Вчитување...