Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Куќиште Thermaltake Versa N24

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
363
646
no_retreat додаде нов оглас:

Куќиште Thermaltake Versa N24 - 1.500 ден.

На приодажба Thermaltake Versa N24,
Комплетно фукнционално куќиште, со знаци на користење на горниот дел има плитки гребаници, сепак се работи за куќиште кое што е користено 6+ години.

- Versa N24

Цена 1500ден
контакт ПП или 077 638 126.

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.586
Мислења
945.389
Членови
34.071
Огласи
1.966
Најнов член
tpetrov
На врв Дно