Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Куќиште Modecom

StalkeR

Guru
5 декември 2009
5.425
6.598
StalkeR додаде нов оглас:

Куќиште Modecom - 1.000 ден.

Продавам куќиште Modecom, не знам кој модел е точно.
Добро сочувано, со ситни траги на користење.
Ја немам пластиката за оптички уред.

Погледнете го атачментот 138597

Цена: 1.000 денари фиксна.

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.241
Мислења
977.207
Членови
35.550
Најнов член
Provokator
На врв Дно