1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Куќиште, i3 540, H55-G43, 4GB, 1TB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Speedy, 21 Декември 2018.

 1. Speedy

  Speedy
  Gaining Experience

  592
  202
  21 Август 2010
  Машко
  Core i3 540 LGA1156
  Foxconn H55-G43
  Apacer 4GB 1333Mhz
  Samsung Spinpoint F3 1TB
  Семи-модуларно напојување, модирано

  _SAM6811.JPG _SAM6812.JPG _SAM6813.JPG _SAM6815.JPG _SAM6817.JPG
  _SAM6819.JPG _SAM6826.JPG _SAM6828.JPG _SAM6829.JPG
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,282
  3,389
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Me zbuni so toa polumodularno modulirano :D .
  Inaku okolu 6500-7000.
   
  На Speedy му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Speedy

  Speedy
  Gaining Experience

  592
  202
  21 Август 2010
  Машко
 4. Speedy

  Speedy
  Gaining Experience

  592
  202
  21 Август 2010
  Машко
  Топ мејнстрим сетап на кој му фали една графичка.

  5.5К денарс
   
 5. Speedy

  Speedy
  Gaining Experience

  592
  202
  21 Август 2010
  Машко
  BUMP
  4,500
   
  На ImTheDude му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Speedy

  Speedy
  Gaining Experience

  592
  202
  21 Август 2010
  Машко
 7. Speedy

  Speedy
  Gaining Experience

  592
  202
  21 Август 2010
  Машко
  Продадено! @ImTheDude со среќа да игра!
   
Слични теми
 1. NetworX
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  932
 2. Enforcer_
  Одговори:
  43
  Прегледи:
  2,466
 3. Tehnologiva
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  562
 4. spiritBreaker
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,186
 5. comakot
  Одговори:
  35
  Прегледи:
  2,472
Вчитување...

Сподели

Вчитување...